Zdrowie Fizyczne

Zapper Sweeper – narzędzie ze sklepu Naturiana będące pogromcą obciążeń organizmu

• Zakładki: 247


Najpopularniejszym narzędziem do usuwania patogenów takich jak pasożyty, drożdżaki, wirusy, bakterie czy pleśni jest zapper wykorzystujący do pracy metodę biorezonansu. Jest to narzędzie idealne do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Dowiedz się więcej!

Zapper Sweeper – dwa rodzaje rezonansu

Dawne wynalazki i urządzenia oparte na metodzie biorezonansu – „promień Rife’a” i zapper Huldy Clark – zostały zastąpione znacznie nowocześniejszymi, udoskonalonymi wersjami zappera. Pierwszy to Sweeper Plus, a jeszcze nowszy: Sweeper CT. Za ich produkcję odpowiada polska firma Enso Electronics.

Nowoczesny Sweeper będący pogromcą obciążeń organizmu łączy aż dwa rodzaje rezonansu. Pierwszym jest rezonans elektromechaniczny z zakresem do 3 mln Hz, stosowany za pośrednictwem elektrod ręcznych ze stali lub – do wyboru przez pacjenta – elektrod żelowych przyklejanych do ciała. Drugi to rezonans elektromagnetyczny z zakresem do 25 tys. Hz, tym razem podawany na tzw. pętlę indukcyjną.

Dlaczego podwójna metoda działania rezonansu jest tak ważna?

Jedynie nowoczesny Sweeper łączący dwie metody rezonansu pozwala dotrzeć do wszystkich drobnoustrojów w organizmie, nawet tych znajdujących się głęboko. Mniej wydajne zappery mające elektrody wyłącznie ręczne lub ręczne i nożne nie zapewniają pacjentowi pętli indukcyjnej, która jest kluczowa dla procesu zwalczania patogenów. Nic więc dziwnego, że obecnie promuje się właśnie Sweeper CT. Aby podnieść skuteczność terapii, warto połączyć zabiegi z przyjmowaniem odpowiednio dobranych ziół i suplementów diety.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
432 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *