Zdrowie Fizyczne

Najlepszy endokrynolog w Krakowie? Dr Agata Bałdys-Waligórska

• Zakładki: 46


Masz problemy z zaburzeniami hormonalnymi? Cierpisz na niedoczynność lub nadczynność tarczycy? Szukasz najlepszego dla siebie endokrynologa w Krakowie? Skorzystaj z wizyty w przychodni medycznej ARS-MEDICA. Umów się na konsultację z dr hab. n. med. prof. nadzw. KA AFM Agatą Bałdys-Waligórską, specjalistką z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce endokrynologicznej.

Czym zajmuje się lekarz endokrynolog?

Lekarz endokrynolog jest specjalistą w zakresie leczenia schorzeń gruczołów dokrewnych i zaburzeń hormonalnych. Skupia się na leczeniu chorób tarczycy, przytarczyc i grasicy, nadnerczy, trzustki, przysadki mózgowej, podwzgórza, szyszynki oraz jajników i jąder.

Konsultacja endokrynologiczna u dr Agaty Bałdys-Waligórskiej

Endokrynolog dr Agata Bałdys-Waligórska ma tytuł profesora nadzywczajnego Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Przez ponad 20 lat pracowała jako specjalistka w Klinice Endokrynologii CMUJ w Krakowie. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy oraz zespołu policystycznych jajników. Kompleksowa diagnostyka endokrynologiczna u dr Bałdys-Waligórskiej w Krakowie pozwala na leczenie zaburzeń hormonalnych i schorzeń, takich jak:

  • nadczynność i niedoczynność tarczycy,
  • choroba Hashimoto,
  • choroby przysadki – akromegalia, hiperprolaktynemia, zespół Cushinga,
  • zespół policystycznych jajników – zaburzenia miesiączkowania i płodności, hiperandrogenizacja, nadmierne owłosienie u kobiet, otyłość,
  • choroba Gravesa-Basedowa,
  • hiperprolaktynemia,
  • choroby i guzy nadnerczy.

Podczas wizyty lekarskiej odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz zleci dodatkowe badania.

Artykuł powstał przy współpracy z krakowską przychodnią ARS-MEDICA.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
203 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *