jaki wózek dla dziecka?

Różne informacje o odżywianiu, żywieniowe ciekawostki, interesujące doniesienia naukowe, czyli to, co warto czytać i wiedzieć, będąc na diecie lub po prostu zdrowo się odżywiając.
Awatar użytkownika
Felicjana_79
Posty: 0
Rejestracja: 07 sie 2023, 8:35

jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Felicjana_79 »

Cześć wszystkim!
Od jakiegoś czasu szukam porady dotyczącej wyboru wózka dla dziecka. Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Przeglądałam wiele różnych modeli, ale wciąż nie mogę zdecydować. Ostatnio zwróciłam uwagę na wózek Cybex Priam, ale chciałabym usłyszeć opinie innych rodziców. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym modelem?
Dziękuję za wszelkie porady i sugestie. :)
miki044

Re: jaki wózek dla dziecka?

Post autor: miki044 »

Dobór odpowiedniego wózka jest bardzo istotny. Wózki teraz nie tylko są funkcjonalne, ale też i jednocześnie wyglądają bardzo dobrze, więc jest w czym wybierać.

__
trening w ciąży Kraków

reklama internetowa darmowa
majka32

Re: jaki wózek dla dziecka?

Post autor: majka32 »

Wózki mają teraz tyle różnych funkcji, że naprawdę ciężko wybrać ten jeden, jedyny wózek, który sprawdzi się przez długi czas. Jakie WY macie polecenia?

__
krzesła bukowe
felicja93

Re: jaki wózek dla dziecka?

Post autor: felicja93 »

Stawiać na wózki 2w1 czy 3w1? Jaka propozycja sprawdziła się u Was najbardziej? I czy stawiać na popularne marki czy te mniej znane i tańsze?

__
multiagencja ubezpieczeniowa
weronika9839

Re: jaki wózek dla dziecka?

Post autor: weronika9839 »

No i tutaj pojawia się naprawdę spory dylemat, bo produktów na rynku mnóstwo i ciężko zdecydować się na tą jedną, jedyną propozycję. Co Wy wybieracie?

__
nowe osiedla w marbelli
ODPOWIEDZ