jak wybierać oprawki?

Różne informacje o odżywianiu, żywieniowe ciekawostki, interesujące doniesienia naukowe, czyli to, co warto czytać i wiedzieć, będąc na diecie lub po prostu zdrowo się odżywiając.
Awatar użytkownika
Wacław72
Posty: 0
Rejestracja: 23 mar 2023, 6:01

jak wybierać oprawki?

Post autor: Wacław72 »

Cześć wam. Od jakiegoś czasu poszukuję nowych oprawek do okularów. Mam okulary od kilku lat, ale nigdy nie wiedziałem, jak wybrać odpowiednie oprawki. Czy ktoś może mi pomóc?
Wiem, że wybór oprawek do okularów może być trudny, ponieważ muszą one pasować do stylu i wyglądu noszącego je osoby. Wiem, że istnieje wiele różnych rodzajów oprawek, w tym metalowe, plastikowe, drewniane i wiele innych.
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak wybrać odpowiednie oprawki? Jakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę? Jakie są najlepsze marki oprawek?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc, jaką możecie mi udzielić. Dziękuję za poświęcony czas!
polaa

Re: jak wybierać oprawki?

Post autor: polaa »

To już tak naprawdę zależy od was - co wam się podoba itd. Może zobaczcie sobie nowoczesne oprawki, jak
soczewki acuvue oasys for astigmatism u firmy Vision Express, także warto zapoznać się dokładnie z ich propozycjami. Myślę, że tam znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.
weronika9839

Re: jak wybierać oprawki?

Post autor: weronika9839 »

Przede wszystkim takie, jakie pasują do danej osoby. Ważny jest kształt twarzy, oczu, karnacja (w szczególności, jeśli wybiera się kolorowe oprawki).

__
luksusowe apartamenty marbella

kabel krosowy ethernet
ODPOWIEDZ