dezodoranty do obuwia

Różne informacje o odżywianiu, żywieniowe ciekawostki, interesujące doniesienia naukowe, czyli to, co warto czytać i wiedzieć, będąc na diecie lub po prostu zdrowo się odżywiając.
Awatar użytkownika
katarzyna
Posty: 0
Rejestracja: 06 cze 2023, 8:04

dezodoranty do obuwia

Post autor: katarzyna »

Cześć kochani!
Mam problem z nieprzyjemnym zapachem w moich butach. Próbowałam wielu różnych dezodorantów, ale żaden z nich nie działał tak, jakbym tego chciała. W końcu trafiłam na dezodorant Nano Deo Silver, który wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Co sądzicie? Mieliście okazję z niego korzystać?
Bardzo bym doceniła jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry!:P
kami749

Re: dezodoranty do obuwia

Post autor: kami749 »

Powiedz mi, czy coś takiego w ogóle się sprawdza? Dają jakieś efekty i niwelują nieprzyjemny zapach?

__
https://www.darkcoffee.pl/renowacje-ekspresow-do-kawy
emka939

Re: dezodoranty do obuwia

Post autor: emka939 »

Ja akurat zastanawiam się nad tym, czy takie dezodoranty są skuteczne i czy w ogóle warto ich używać. Jakie macie opinie w tym temacie? Jakich używacie?

___
elementy betonowe

wyprowadzka do anglii
zoi922

Re: dezodoranty do obuwia

Post autor: zoi922 »

No ja właśnie zastanawiam się nad tym, czy są one skuteczne i czy faktycznie widać sporą różnicę podczas stosowania. Koniecznie dajcie znać!

__
co to jest pellet i jakie są jego rodzaje?

osteoporoza przyczyny objawy i leczenie
bemi9321

Re: dezodoranty do obuwia

Post autor: bemi9321 »

Słyszałam o nich już nie raz, ale nie miałam jeszcze okazji skorzystać, dlatego szukam konkretnych propozycji, aby móc odświeżyć swoje buty.

__
etykiety samoprzylepne wycena
miki044

Re: dezodoranty do obuwia

Post autor: miki044 »

Widziałam ostatnio, że jest całkiem sporo takich produktów, dlatego jeśli czegoś poszukujecie, to możecie zwrócić uwagę na opinie innych osób.

__
chirurgia stomatologiczna starogard gdański
weronika9839

Re: dezodoranty do obuwia

Post autor: weronika9839 »

Ja z kolei jestem bardzo ciekawa, jakie efekty dają takie dezodoranty i czy faktycznie działają. Dajcie znać po jakie sięgacie i czy się Wam podobają.

__
krawaty męskie
ODPOWIEDZ