Co zamiast słodyczy?

Wszystko, co musisz wiedzieć o odchudzaniu się z głową. Tutaj dziel się także swoimi postępami w walce o wymarzoną sylwetkę.
Awatar użytkownika
Maksa-98
Posty: 0
Rejestracja: 02 lip 2021, 11:26

Co zamiast słodyczy?

Post autor: Maksa-98 »

Czy wam też na diecie najtrudniej było odstawić słodycze? Ja pomyślałam, że nie można się tak całkowicie ograniczać, bo to też nie jest zdrowe podejście. Doszłam do wniosku, że lepiej będzie jeść słodkości, w których cukier zastępuje słodzik albo inne zdrowsze alternatywy. Myślicie, że to dobry pomysł?
older

Re: Co zamiast słodyczy?

Post autor: older »

Maksa-98 pisze: ↑19 lis 2021, 1:39 Czy wam też na diecie najtrudniej było odstawić słodycze? Ja pomyślałam, że nie można się tak całkowicie ograniczać, bo to też nie jest zdrowe podejście. Doszłam do wniosku, że lepiej będzie jeść słodkości, w których cukier zastępuje słodzik albo inne zdrowsze alternatywy. Myślicie, że to dobry pomysł?
Wcale nie musi być w zamian. Możecie przecież zrobić na przykład zdrowe ciasto marmurkowe , bez cukru, czy konserwantów, a za to na zdrowym oleju rzepakowym. Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby smakować i znać umiar. Wszystko jest dla ludzi, pamiętajcie o tym. :D
ODPOWIEDZ