Krem nawilżający

Kącik urodowy dla chcących porozmawiać na temat kosmetyków, zabiegów, pielęgnacji całego ciała. Zajrzyj tu, jeśli szukasz porad kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Adrianna
Posty: 0
Rejestracja: 15 lis 2021, 23:30

Krem nawilżający

Post autor: Adrianna »

Wiosna się zbliża, coraz więcej słońca będzie się pojawiać na niebie, więc warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji krem z spf nieco wyższym niż ten, którego używam zimą. Jeśli chodzi o taką codzienną pielęgnację, to bardzo odpowiada mi krem nawilżający z spf15 z FlosLek. Bardzo szybko się wchłania, dzięki temu bez problemowo nadaje się pod makijaż.
alisss

Re: Krem nawilżający

Post autor: alisss »

Też dbam o siebie i staram się kupować naprawdę dobre kosmetyk... Właśnie znalazłam artykuł https://swederm.com/blog/regeneracja-sk ... ne-sposoby gdzie znalazłam sposoby na regenerację skóry twarzy. Super.... Możecie też sobie poczytać na ten temat, warto ponieważ będziecie wiedzieć jak zadbać o swoją cerę.
lalijka

Re: Krem nawilżający

Post autor: lalijka »

No ja krem spf uzywam obowiązkowo i to przez cały rok :) filtr 50 to podstawa, dzięki czemu skóra bardziej nawilżona, wolniej się starzeje. Przestestowałam różne, bo tych kremów jest sporo, ale najlepiej mi sie sprawdza ten z Senelle z pigmentem :) nie roluje sie, nie jest tłusty i szybko się wchłania
seska

Re: Krem nawilżający

Post autor: seska »

A ja sie musze przyznac, ale az wstyd... ze mam 30 lat i nigdy nie uzywalam spf.. dopiero tak teraz czytajac na roznych grupach to widze, to taki krem to must have. Polecicie cos na poczatek moze nie za miliony i powiecie jak stosowac?
lalijka

Re: Krem nawilżający

Post autor: lalijka »

No o skórę trzeba dbać, a wiadomo, że opalanie twarzy sprzyja wcześniejszemu starzeniu sie :) co do spf to mi sie bardzo fajnie sprawdza ten https://www.notino.pl/uriage/bariesun-f ... chrona-uv/ no i cene ma przystępną
Gienia

Re: Krem nawilżający

Post autor: Gienia »

Mam swoje ulubione kosmetyki do ciała. W zimie stosuję bardziej nawilżające kremy do twarzy, bo moja skóra potrzebuje bardziej treściwych produktów. Ogrzewanie, suche powietrze, zimny wiatr zawsze sprawiają, że skóra momentalnie robi się bardziej sucha, podrażniona. Problem rozwiązuje odpowiednia pielęgnacja.
Seska

Re: Krem nawilżający

Post autor: Seska »

Mam swoje ulubione kosmetyki do ciała. W zimie stosuję bardziej nawilżające kremy do twarzy, bo moja skóra potrzebuje bardziej treściwych produktów. Ogrzewanie, suche powietrze, zimny wiatr zawsze sprawiają, że skóra momentalnie robi się bardziej sucha, podrażniona. Problem rozwiązuje odpowiednia pielęgnacja.
ODPOWIEDZ