Opinie o Pracownia RTG i USG

Miejsce na dzielenie się opiniami na temat poznanych firm. Tutaj znajdziesz także informacje o produktach i usługach.
Bonifacy

Opinie o Pracownia RTG i USG

Post autor: Bonifacy »

Cześć, polecam wam firmę Pracownia RTG i USG
wiola84

Re: Opinie o Pracownia RTG i USG

Post autor: wiola84 »

Czyli jaką? Jeśli Warszawa, to bierz pod uwagę Multimed. Pójdziesz na badanie bez skierowania. Terminy są sensowne - nawet po kilku dniach udawało się mieć wizytę. Jak powiesz, że pilne, to Cię wrzucą na miejsce kogoś, kiedy ktoś wypadnie z terminu. Sprzęty nowoczesne, wizyta bez opóźnienia, od razu konsultacja, zalecenia i wiadomo, co zrobić dalej. Stanie w miejscu nie ma najmniejszego sensu.

koszt budowy domu weselnego
kostra

Re: Opinie o Pracownia RTG i USG

Post autor: kostra »

Znam Multimed, byłam tam na USG 4D kilka tygodni temu. Czekałam jakoś kilka dni na wizytę. Wcześniej do mnie dzwonili i dali instrukcje, jak się przygotować do badania. Wszystko zostało załatwione od razu, nie czekałam ani chwili w kolejce. Na pewno robią mega wrażenie pod względem organizacyjnym. Widać, że im zależy. Podpowiadają, zwracają uwagę na różne rzeczy, tłumaczą. A widok maluszka ziewającego w brzuszku robi mega różnicę.
santarek

Re: Opinie o Pracownia RTG i USG

Post autor: santarek »

Dzięki. Byłem w Multimedzie i faktycznie tam wszystko odbyło się tak, jak powinno. Termin mi ogarnęli tak, że miałem wizytę po 4 dniach. Chodziło o USG brzucha i poważne podejrzenia. Okazało się, że wszystko jest OK. Tzn. wykryto problem, ale nie jakiś poważny. Wiedziałem, co robić, dostałem zalecenia, wszystko się wyjaśniło. I dokładnie na takiej zasadzie to powinno przebiegać. A jak to wygląda z Waszej perspektywy? Wydaje mi się, że wszystko było całkiem nieźle rozegrane.
donata

Re: Opinie o Pracownia RTG i USG

Post autor: donata »

Mogę potwierdzić, że działają ekspresowo, nie ma żadnych problemów. Po info, że zależy nam na czasie, mieliśmy załatwioną wizytę w 3 dni, z badaniem i konsultacją. Widać, że Multimed ma ten cały proces dobrze zorganizowany i dopracowany. Nie musieli przecież tego robić. Poza tym - dzwonili, żeby przypomnieć o wizycie, wszystko było zorganizowane zgodnie z planem. Na pewno wrażenie robi to, na jakim pracują sprzęcie - imponujące.
ODPOWIEDZ