Opinie Fabet Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce

Miejsce na dzielenie się opiniami na temat poznanych firm. Tutaj znajdziesz także informacje o produktach i usługach.
Iwa

Opinie Fabet Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce

Post autor: Iwa »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy Fabet Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce?
Pracownik

Re: Opinie Fabet Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce

Post autor: Pracownik »

Praca od 6 do 17-18codziennie bez dyżuru, na dyżur zostaję jeden lub jedna średnio do godziny 22 1w nocy . Buty i ubrania trzeba samemu ogarnąć tylko paru managerów kupuje ,reszta każe samemu sobie kupić, soboty pracujące od 6 do bólu aż skończysz 15-19 ,płacone jest od 7-15 tak listy podpisujesz premia kwartalna to niby godziny między 15-17 reszta nie płatna soboty nie płatne. Mobbing na najwyższym poziomie ,24godz praca i myślenie o pracy po pracy na mieszkaniu z całą świta, jak popija a codziennie piją i musisz za nich wszystko zrobić ⁴, jak ktoś to wytrzyma to wszędzie znajdzie pracę wystarczy kilka miesięcy w sv i każda firma cie zatrudni co pokazuje ostatni rok szybciej odchodzą jak przychodzą inż po 3dniach jeden uciekł mówiąc że chciał tylko pracować a nie w bagnie się tarzac
sabanek5

Re: Opinie Fabet Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce

Post autor: sabanek5 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę mojego ulubionego sklepu internetowego z odzieża dla dzieci, gdzie znajdziecie m.in. bluzy młodzieżowe w bardzo dobrej cenie. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było najmniejszego problemu z dostawą.
ODPOWIEDZ