Bezsenność

Choroby, dolegliwości, sposoby leczenia i wszystko o tym, z czym zmagamy się na co dzień. Dzielmy się radami i wspierajmy każdego z osobna.
Awatar użytkownika
Zwinislawa
Posty: 0
Rejestracja: 18 lis 2021, 1:38

Bezsenność

Post autor: Zwinislawa »

Macie może jakieś sprawdzone, najlepiej naturalne sposoby na to, jak sobie radzić z bezsennością? Mam od jakiegoś czasu zdecydowanie problem ze snem, bardzo długo kręcę się w łóżku przed zaśnięciem, a później wstaję totalnie niewyspana rano. Trafiłam na fajny artykuł na ten temat na stronie https://zdrowybalans.pl i kilka ich wskazówek na pewno zamierzam przetestować.
regis

Re: Bezsenność

Post autor: regis »

Polecam zgłębić temat olejków CBD najlepiej w połączeniu z CBN i melatoniną, to produkty stworzone dla osób mających problemy z zasypianiem i spokojnym, relaksującym snem. Tego typu suplementy wykorzystują naturalne składniki przyczyniające się do ograniczenia objawów stresu i niedoboru snu związanego z działaniem niebieskiego światła. Warto wypróbować polecam też sam olejek cbd, ma bardzo szerokie spektrum działania, pomaga zredukować stres, który często jest przyczyną problemów z zasypianiem. Dobre produkty w dobrych cenach można znaleźć na konopne24
hazia

Re: Bezsenność

Post autor: hazia »

mi na problemy z bezsennością pomogło branie Aurotyny sen, w tym suplemencie jest melatonina, melisa, chmiel i magnez, pomaga mi to szybciej zasnąć i lepiej spać, nie budzę się z powodu każdego szmeru

telewizja rosyjska program
zozola

Re: Bezsenność

Post autor: zozola »

Mi też pomaga, zaczęłam ją brać po covidzie, bo bardzo mi dokuczała mgła mózgowa, bezsenność i wieczne zmęczenie. Po aurotynie wreszcie się dobrze wysypiam, wstaję rano wypoczęta, więc i łatwiej mi się skupić na pracy czy codziennych czynnościach.
Kaczka

Re: Bezsenność

Post autor: Kaczka »

Dla osób cierpiących na bóle pleców, odpowiedni stelaż do łóżka może znacząco poprawić komfort snu. Ważne jest, aby wybrać stelaż, który zapewni równomierne rozłożenie ciężaru ciała i odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Na stronie https://lulandia.pl/blog/jaki-stelaz-do ... -b111.html znajdują się informacje na temat stelaży regulowanych, które umożliwiają dostosowanie pozycji leżenia do indywidualnych potrzeb, co jest kluczowe dla zdrowego snu.
ODPOWIEDZ